Haber

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir vatandaşların görüşlerini dikkate alıyor

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, vatandaşların talepleri doğrultusunda çalışmalarını yürüttüklerini ve hayata geçirdikleri projelerde vatandaşların görüşlerini aldıklarını söyledi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir’de yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını tespit etmek ve çalışmaları incelemek amacıyla ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Teknik ekibiyle Serinevler ve Karacaoğlan mahallelerine giden Lider Kocaispir, mahalle muhtarlarının yanı sıra vatandaşlarla buluştu. Ziyarette Önder Kocaispir, mahallede devam eden çalışmalar hakkında bilgi vererek vatandaşlardan gelen talep ve teklifleri dinledi.

Hizmetlerini her zaman katılımcılık esasına dayandırdıklarını vurgulayan Başkan Kocaispir, “Göreve geldiğimiz günden bu yana odaklandığımız en önemli konulardan biri katılımcı belediyecilik oldu. Çalışmalarımızı vatandaşların talepleri doğrultusunda yürütüyoruz. Vatandaşlarımız olarak hayata geçireceğimiz projelerde vatandaşlarımızın da görüşlerini alıyoruz.”

Yeni Serinevler Parkı’nın ardından iki mahalleyi birbirine bağlayan 3714 caddede asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Kocaispir, “Yüreğir’in birçok mahallesinde asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Karacaoğlan ile Serinevler mahallelerini birbirine bağlayan 3714 caddedeyiz. En güzel yollar” Adanalılar Yüreğir’de.” “Olacak dedik, çok şükür, bugün bunu büyük ölçüde başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu