Haber

Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur ise yaptığı konuşmayla herkesi duygulandırdı: “Öldüğüne hâlâ inanamıyorum.”

Türk müziğinin en başarılı gruplarından MFÖ Grubunun solisti Özkan Uğur, 2013 ve 2020 yıllarında lenf kanseri teşhisi konmuş ve tedaviler sonucunda sağlığına kavuşmuştu.

Hastalığı tekrar nüks eden Özkan Uğur, 1,5 aylık yoğun bakım sürecinin ardından geçen yıl temmuz ayında hayatını kaybetti.

“Ödül törenine katıldılar”

Merhum sanatçının 1989 yılında evlendiği Aysun Aslan Uğur ve oğlu Alişan Uğur, önceki gün düzenlenen ödül törenine katıldı.

“Babam hâlâ şarkılarıyla, filmleriyle aramızda”

Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur da babasının anma töreninde gecede yerini aldı. Duygusal bir konuşma yapan Alişan Uğur: “Babam hâlâ şarkılarıyla, filmleriyle aramızda. “Öldüğüne hâlâ inanamıyorum.” söz konusu. Konuşma sırasında tüm konuklar duygusal anlar yaşadı.

Ünlü sanatçının 34 yıllık hayat arkadaşı koreograf Aysun Aslan Uğur, dün akşam düzenlenen gecede. “Yaşam Boyu Onur Ödülü”Neye layık görüldü?

Ödül sonrası konuşmasını Instagram hesabından yayınlayan Aysun Aslan Uğur, paylaşımına şu duygusal notu yazdı:

“Benim birtanem.”

“Bugün Özkan’la evlilik yıl dönümümüz. Yaşam ödülüm canım. Ben senin yokluğuna alışamadım, alışamayacağım gibi görünüyor. Sadece ailen değil, aynı zamanda da. seni kimse unutmayacak. Sanatsal mirasının devamlılığını sağlamak için elimden geleni yapacağım, elimden geleni yapacağım. Gün ışığında.” “Yatağına git sevgilim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu