Ekonomi

Kılıçdaroğlu’ndan deprem sonrası SPK ihracı: Küçük tasarruf sahiplerinin soyulmasına asla izin veremem

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem 10 ilde büyük yıkıma neden olurken, depremin 8. gününde de arama kurtarma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

KILIÇDAROĞLU DEPREM BÖLGESİNDE

Bugün deprem bölgesinde incelemelerine devam eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kurmaylarıyla birlikte Sermaye Piyasası Kurulu’na karar verdi.

SPK’YA KADROSUYLA GİTTİ

Son günlerde kendisine randevu vermeyen TÜİK ve Adalet Bakanlığı gibi kurumlara yaptığı atamalarla gündem yaratan Kılıçdaroğlu, SPK önünde yaptığı açıklamada, “Bu ülkede kimse sahipsiz değildir. istifa etmeli soyguna izin vermeyeceğiz kaybın detaylarını sayın liderden öğreneceğimi söyledim dün gece yarısı sallanan bölgeden döndüm bugün sabah buradayım önce aldılar çünkü Önder Bey görüşecekti ama sonra Önder Bey görüşmeyi reddetti.Anladığım kadarıyla saraydan gerekli izni alamamış.

“KÜÇÜK BİRİKTİRİCİLERİN SOYUNMASINA ASLA İZİN VERMEYECEĞİM”

Türkiye’de kimsenin soyulmasına asla ama asla izin verme geleneğimiz yok. Özellikle enkaz temizlenmeden ve insanlar enkaz altında kalmadan önce, deprem bölgesinde yaşayan küçük kurtarıcıların soyulmasına asla izin vermem!”

savastepe-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu