Yaşam

2 hafta önce babasını kaybeden Sıla Gençoğlu, konserinde yüreğini döktü

Başarılı müzisyen Sıla Gençoğlu’nun babası Şükrü Gençoğlu, 28 Kasım’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Babasıyla gözyaşları içinde vedalaşan Sıla, önceden planladığı konserini iptal etmeyerek sahne aldı. Önceki akşam İstanbul’da sahne alan müzisyen, sevenleriyle de sohbet etti.

içini döktü

Uzun siyah elbisesiyle sahneye çıkan Sıla, arka arkaya popüler şarkılarını söyledi. Müzik seansının ortasında konuşan müzisyen, babasının vefatıyla ilgili olarak, “Sizinle birlikte olmaktan çok mutluyum. Biliyorsunuz ki hayatın akışı içinde dünyevi şeyler yaşıyoruz. Her türlü duygu, her türlü şey yaşanıyor. bu bizim başımıza geldi.Sizinle sahnede kurduğumuz bağ bu duyguları sizlerle paylaşmaktan ibaret.Bu biraz da birbirimizden yük almak.Tekrar böyle olacağına canı gönülden inanıyorum.Umarım bir güzel olur. konuşup gülebildiğimiz harika bir akşam.”

BABASINA SON GEZİSİNE HİZMET VERDİ

2 hafta önce vefat eden Şükrü Gençoğlu için Alsancak Hocazade Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende oyuncu İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’yı yalnız bırakmadı. Gençoğlu’nun cenazesi, ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından Urla İskele Mezarlığı Aile Mezarlığı’na defnedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu