Haber

13.Cumhurbaşkanı belli oldu… 2023 Seçimi özel yayını başladı

BURSA (İGFA) –Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı’nı belirlemek için 15 gün sonra ikinci cinsiyet seçimleri için sandık başına giden seçmen sandıkta nasıl bir mesaj verdi?

28 Mayıs seçim heyecanı, İGF Haber Ajansı’nın tüm medya mensuplarında, İGF TV ve Herkes Duysun TV’nin ortak yayını ile kesintisiz devam edecek özel bir canlı yayınla internet ekranlarına taşınıyor.

Aylin Tekir’IGF Genel Lideri ve Herkes Duyuyor’un Genel Yayın Yönetmeni, moderatörlüğünde: mesut demirİGFA Haber Koordinatörü Mehmet Ali EkmekçiTelevizyon programcıları, stüdyodan sandık sonuçlarını ve seçim gündemini yorumlarken, Herkes Duyuyor Merve Özdemir ÇevikHerkes Duymak Genel Müdürü Nesrin Gülensiyasi partilerden stüdyoya kadar olan temaslarıyla alanın nabzını tutuyor.

81 ilde 191 bin 885 sandıkta oy kullanıldı. Ülkede 60 milyon 697 bin 843 seçmene 18 yaş üstü 47 bin 523 ikinci cins seçmen katıldı.

2023 Seçimi Özel Yayınında; Yüksek Seçim Kurulu üzerinden paylaşılacak bilgiler, sandıklar açılıp yayın yasağı kalktığında anında iletilecek.

İGF TV ve Herkes Duyar TV’nin ortak yayını ile YoutubeVe FacebookSayfalarımıza ek olarak özel yayınlarımızı web sitemizden de takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu