Haber

Süleyman Soylu neden baston kullanıyor? Baston kullanma sebebi nedir, Süleyman Soylu’nun hastalığı nedir?

Kahramanmaraş merkezli iki deprem 11 ilde büyük yıkıma neden olurken, “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerin ardından bölgeye taşınan ve çalışmaları koordine eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yavaş tempodan rahatsız oldu. Peki Süleyman Soylu neden baston kullanıyor? Baston kullanma sebebi nedir, Süleyman Soylu’nun hastalığı nedir?

SÜLEYMAN SOYLU NEDEN BAND KULLANIYOR?

Ağır bel rahatsızlığı nedeniyle tedavi göreceği ve bir süre istirahat edeceği açıklanan Bakan Soylu, dün akşam Kahramanmaraş’ta bir iftar programında görüntülendi. Program sırasında kaydedilen görüntülerde, Bakan Soylu’nun yaşadığı rahatsızlık nedeniyle elinde bastonla yürüdüğü fark edildi.

Hastalığının ardından ilk kez CNN Türk’ten Fulya Öztürk’e konuşan Bakan Soylu, “Allah herkese sağlık versin. Sağlık her şey. 15 yaşımdan beri bel fıtığım var, bu benim 38 yıllık arkadaşım. .Son zamanlarda daha da kötüleşti.Sanırım üşüttük.Dolayısıyla kontrol edemediğimiz bir durum oluştu. Ama şimdi iyi durumdayım. Bu hastalıkların çoğu genetiktir. Kahramanmaraş’ta fizik tedavi görüyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu