Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 6, S24 Ultra’dan İlham Alacak

Samsung Galaxy S24 Ultra geçtiğimiz Ocak ayında titanyum bir çerçeveyle kullanıcıların karşısına çıkıp geçerli notu almayı başarmıştı. Revegnus’un paylaşımına göre, Samsung benzer bir yaklaşımı katlanabilir telefonu Samsung Galaxy Z Fold 6 modeli için de uygulayabilir.

Geçtiğimiz sene tanıtılan Galaxy Z Fold 5, alüminyum bir çerçeveyle kullanıcıların karşısına gelmişti. Hâlihazırda Samsung’un Galaxy S portföyünün en pahalı üyesi olan S24 Ultra modeli, şirketin titanyum çerçeveli tek telefonu konumunda bulunuyor. Samsung şirketinin bu yaklaşımı Z Fold 6’ya uygulaması da muhtemel gibi gözüküyor. Z Fold 6 cihazın Z Flip 6’dan daha pahalı ve gelişmiş bir model olmasına kesin gözüyle bakılmakta.

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 Yaz Aylarında Resmiyet Kazanmış Olacak

Z Flip 6 modelinin çerçevesinde titanyum mu yoksa alüminyum malzeme mi kullanılacağı şu an için belirsiz. Ancak Samsung’un bu telefon için yine alüminyum çerçeveyi tercih etmesi muhtemel görünmekte

Samsung’un Z Fold 6 ve Z Flip 6 cihazlarının önümüzdeki Temmuz ayında tanıtılması düşünülüyor. Dolayısı ile önümüzdeki dönemde bu iki model hakkında yeni haberler duymak sürpriz olmayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu