Haber

Rust Steam Auth Failed hatası nasıl çözülür? Rust Steam Auth Zaman Aşımı hatası!

Facepunch Studios tarafından 2013’te geliştirilen ve 2018’de tam sürümle piyasaya sürülen açık dünya hayatta kalma oyunu pas Tanınmış dijital video oyunu distribütörü Steam üzerinden giriş yapmaya çalışan oyuncular, “Steam Auth Failed” veya “Steam Auth Timeout” hatasıyla karşılaşıyor. Peki, Rust Steam Auth Failed hatası nasıl düzeltilir? Rust Steam Auth Zaman Aşımı nasıl çözülür? Detaylar burada…

RUST BUHAR KİMLİK ZAMAN AŞIMI YANLIŞI NASIL ÇÖZÜLÜR?

Sunucuya bağlanmaya çalıştığınızda görünen Steam Auth Failed hatasını analiz etmenin birkaç farklı yolu vardır:

BUHAR SUNUCUSU

Bu kusur, Steam sunucuları ile ilgili olabilir. Steam sunucusuyla ilgili olup olmadığını görmek için kitaplığınızdaki diğer birçok çok oyunculu oyuna girmeyi deneyin. Değilse, Steam sunucularında bir sorun vardır ve tek çözüm, düzeltilmesini beklemek olacaktır.

PAS SUNUCUSU

Steam sunucuları stabil ise Rust sunucularında sorun olabilir. Rust sunucularında çökme gibi problemler olabilir. Buradan Rust sunucularının kapalı olup olmadığını görebilirsiniz. Son 24 saat içinde şikayet gelirse Rust sunucuları kapalı olabilir.

ÇÖZÜMLER

Eğer oyun düzgün çalışıyorsa maç öncesinde bir hata veriyorsa bu oyuncu kaynaklı bir problem olabilir bunun için internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. İnternet bağlantınız görünüyorsa aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

  • modeminizi sıfırlayın
  • Bilgisayarınızdaki güvenlik duvarının Rust’ı engellemediğinden emin olun.
  • Rust’ın Steam’deki belgelerini doğrulayın
  • Bilgisayarınızı sıfırlayın

Bu adımları izledikten sonra analize erişemiyorsanız Pas DesteğiEkibe e-posta gönderebilir ve sorununuzu çözmek için yardım isteyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu