Teknoloji

Oyun Ödülleri Önceki Etkinliklerden Daha Kısa Süreli Olacak

 
Her Aralık ayında düzenlenen oyun ödül töreni Game Awards, her zamanki gibi sektörün en değerli isimlerinden Geoff Keighley tarafından takdim edilecek. 8 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan bu etkinlik için Keighley, izleyicilerden gelen geri bildirimler ışığında yaklaşan gösterinin daha kısa olacağını söyledi.
 
Keighley, The Game Awards için birkaç açıklama yaptı
 
 
 
Keighley, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan bu yılki oyun ödülleri etkinliği için çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu bağlamda, “Bu yıl yaptığımız farklı bir şey var. O da gösteriyi biraz daha kısa tutmak. Provalarımız bitene kadar resmi olarak bir şey söylemeyeceğim. Ama çok daha kısa olacağını düşünüyoruz.” bu yılki olay.”
 
Keighley şöyle devam etti: “Ayrıca bu yıl önceki etkinliklere göre daha az büyük maç olacak. Etkinliğin süresini önemli ölçüde kısaltmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla göstereceğimiz oyunlar bu kadar sınırlı olacak.”
 
Etkinlikte Tekken 8’in yer alacağı doğrulandı. Bunun dışında Crash Bandicoot Wumpa League de duyurulabilir. Gösteride olmayacak oyunlardan biri de Mortal Kombat geliştiricisi NetherRealm’in yeni oyunu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu