Haber

Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan’dan ‘Emekçi Gazeteciler Günü’ Mesajı

Menemen Belediyesi Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Gazetecilerin milletimizin haber alma hakkı için canla başla çalışan kahramanlar olduğunu belirten Pehlivan, “Kamuoyunu ilkeli ve tarafsız bir anlayışla bilgilendiren değerli basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. .”

Zamansız ve zahmetli bir meslek olan gazeteciliğin çağımızın en saygın iş alanlarından biri olduğuna dikkat çeken Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Pehlivan yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi; Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk; “Basın bir milletin ortak sesidir. O bir güçtür, bir okuldur, bir rehberdir”. Zaman kavramı olmaksızın haberlerin peşinden koşan ve gelişmeleri kamuoyuna duyuran gazetecilerimiz çok değerli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. 63 yıl önce meslek için çalışan basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen kanunun çıkarılmasını simgeleyen Çalışan Gazeteciler Günü’nü de gönülden kutluyoruz.

Bizler de karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde ücretli basın mensuplarımızla baş başa yürüyerek Menemenimize hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Bu yolda desteklerini esirgemeyen basın mensuplarımıza da teşekkür ederim. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, hayatını kaybeden tüm gazetecileri rahmetle anıyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-bahcesaray.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu