Haber

EŞİNİN ÇALIŞTIĞI OTELİN ARKASINDA KABAVUL KÖPEK İLE KAYIP MADENİMİ ARADI

DENİZLİ’nin Pamukkale ilçesinde geçen yıl kaybolan evli ve bir çocuk babası Mine Kocadağ’ın (25) polis tarafından eşinin bahçıvan olarak çalıştığı otelin arka tarafında kadavra köpekleriyle arama çalışması başlatıldı. çocuk öldürülmüş olabilir.

Gözler Mahallesi’nde oturan Mine Kocadağ, geçen yıl 18 Ağustos akşamı ortadan kayboldu. Otelde garson olarak çalışan eşi Mithat Kocadağ (31) polise kayıp ihbarında bulundu. Polisin yaptığı aramaya rağmen Mine Kocadağ bulunamadı. Kocadağ’ın ağabeyi Tayfun Koç, eşinin ağabeyini öldürmüş olabileceğini iddia ederek polise başvurdu. Mithat Kocadağ ise eşinin nerede olduğunu bilmediğini savundu. O dönem için yapılan aramalar sonuç vermedi. Soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri, geçtiğimiz hafta Mithat Kocadağ’ın Karahayıt Mahallesi’nde görev yaptığı otelin arkasındaki alanda arama çalışması başlattı. Mine Kocadağ’ın öldürülmüş ve cesedinin kanalizasyona atılmış olabileceği ihtimalini değerlendiren polis, iş makineleriyle termal atık su kanalizasyonlarında arama çalışması başlattı. Bu aramaların izine de rastlanmadı.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri bugün bölgede köpeklerle arama çalışması başlattı. Muğla İl Jandarma Komutanlığının kadavra arama köpeği ‘Sima’ ve İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’nün ‘Bor’ köpeği de arama çalışmalarına personel eşliğinde katıldı. Maden Kocadağ’dan şu anda hiçbir iz bulunamazken, aramalar devam ediyor.

arifiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu