Teknoloji

Electronic Arts, Nike’ın Yeni NFT Platformuyla Ortak Oldu

 
Electronic Arts ve Nike, Nike markalı NFT’lerin gelecekteki EA Sports oyunlarına dahil edilmesini sağlayacak yeni bir anlaşma imzaladıklarını duyurdu. Bu sanal içerikler, Nike’ın Web3 platformu Swoosh tarafından oluşturulacak.
 
EA Sports oyunlarında NFT konsensüsüne ulaşıldı
 
 
 
Bu anlaşma ile Electronic Arts ve Nike, özel NFT içeriklerini oyunlara dahil edecek ve kullanıcılara benzersiz içerikler sunacak. Nike, farklı ve özgün ürünler sunmayı hedefleyen sistem için yaptığı basın açıklamasında şunları belirtti:
 
“EA Sports ile ortaklığımız, yeni ve sürükleyici deneyimler yaratma yolundaki ilk adımımız. Bu bağlamda EA Sports ekosisteminde yepyeni ve benzersiz özelleştirmeler sunacağız. Kullanıcıların ve oyuncuların gelecekteki EA’da kendilerini ifade etmeleri için yaratıcı içerikler sunacağız.” Spor Oyunları.”
 
Duyuruya göre bu ortaklık, EA Sports tarafından “yeni ve sürükleyici deneyimler” yaratmak için kullanılacak. Ayrıca EA Sports oyuncuları için yeni bir oyun içi kişiselleştirme sistemi de sunulacak.
 
Öte yandan yapılan duyuru ile bu içeriklerin hangi oyunlarda olacağı açıklanmadı. Öte yandan bu içeriklerin “NFT” olacağından söz edilmiyor ancak bu katılımla işlerin oraya gittiği açık.

haber-karasu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu