Haber

Deva Partili Elif Esen: “Kadınlar 14 Mayıs Kader Seçimiyle Ruhlardaki Yıkımı Kaldıracak”

DEVA Parti Kadın Siyaset Lideri Elif Esen, “Kadının iyileştirici gücüne ve ülke kalkınmasına olan etkisine inanıyoruz. Hep birlikte yaralarımızı saracağız ve ülkemizi yeniden ayağa kaldıracağız. Mayıs’taki kader seçimle birlikte. 14, kadınlar da ruhumuzun enkazını kaldıracak.” açıklama yaptı.

DEVA Partisi Kadın Siyaset Lideri Elif Esen, 8 Mart İşçi Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Depremzedelere destek olmaya devam ettiklerini belirten Esen, şunları kaydetti:

“Ülkemiz zor ve sancılı günlerden geçti, geçmeye de devam ediyor. İnsani felaketle geçen bir ayı geride bıraktık. Kadınlar ve çocuklar tarifsiz zorluklarla mücadele ediyor. Bizler ise çalışmaya ve depreme destek vermeye devam ediyoruz. Aynı azim ve gayretle bölgede hayatta kalanlara.

“14 MAYIS’TA YAPILACAK KADER SEÇİMİYLE KADINLAR RUHLARDAKİ YIKAYI SÖKECEK”

Kadınların iyileştirici gücüne ve ülke kalkınmasına olan etkisine inanıyoruz. Hep birlikte yaralarımızı saracağız ve ülkemizi yeniden ayağa kaldıracağız. 14 Mayıs’taki kader seçimiyle birlikte kadınlar ruhlarındaki enkazı yeniden kaldıracak.

“8 MART DEVA HÜKÜMETİNDE SAYGIN TÜRK KADINLARININ GÜNÜ OLARAK KUTLANACAKTIR”

DEVA’nın yönetiminde sıkıntılı günler olmayacak. Ezilen, yok sayılan, şiddet ve mahrumiyete maruz kalan, haklarından mahrum bırakılan mutsuz kadınların sorunlarının tartışıldığı günler geride kaldı. 8 Mart, geleceğe umutla bakabilen, analiz etme sorumluluğunu üstlenebilen, hak ettiği yerde var olabilen ve başarılarıyla kendini ifade eden saygın Türk kadınlarının günü olarak kutlanacak. Biliyoruz ki ülkeyi iyileştirecek güç DEVA Partisi’ndedir, çare de kadındır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu