Haber

Dans videosuyla gündem olan Cem Saygı kimdir? Millet Partisi Milletvekili Adayı Cem Saygı ne yaptı?

Vatan Partisi Zonguldak milletvekili adayı Cem Hürmet son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Sosyal medyada viral olan dans görüntülerinin ardından gündeme bomba gibi düşen Cem Hürmet ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Hürmet yaptığı açıklamalarla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Peki Cem Hürmet kimdir? Cem Hürmet neden gündemde, ne yaptı? Cem Hürmet istifa mı etti?

Tüm detaylar içeriğimizde…

Vatan Partisi Zonguldak milletvekili adayı Cem Hürmet son günlerde sosyal medyanın gündeminde.

Cem Hürmet ne yaptı?

Vatan Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’nin sosyal medyayı sallayan ‘Gaz Pedalı’ dansının ardından Cem Saygı’nın dans ettiği sahneler viral oldu. Twerk dansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Hürmet, ‘Ya twerk yapsam abi? İnce, ‘Gaz Pedalı da’ sözleriyle savundu.

Cem Saygı kimdir?

Sosyal medyanın dikkat çeken ismi Cem Saygı, Vatan Partisi Zonguldak milletvekili adayları listesinde 5. sırada yer aldı. Yaptığı dansla gündem yaratan Cem Saygı, @cemsaygi67 kullanıcı adıyla TikTok’ta. Saygı’nın Instagram kullanıcı adı @cemsaygi6767’dir.

Millet Partisi Milletvekili Adayı Cem Hürmet Neden Gündemde?

Cem Hürmet, Milletvekili adaylığından kendisine 5 bin TL teklif edildiğini ve istifa etmesi için ölüm tehditleri aldığını savundu. Sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında açıklama yapan Hürmet, İnce’ye “Gençlerin önünü böyle mi açıyor?”

haberarpacay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu