Haber

Başkan Böcek Döşeme kapsamındaki asfalt çalışmalarını inceledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Döşemealtı Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki sıcak asfalt çalışmasını inceledi. Lider Böcek, 2.4 kilometrelik yolun sıcak asfaltla kaplandığını belirterek, 15 milyon TL’ye mal olan yolun Döşemealtı halkına hayırlı olmasını diledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın 19 ilçesinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir grupları, altyapısı tamamlanmış yolları sıcak asfaltla kaplıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de Büyükşehir ekiplerinin Döşemealtı semtindeki Atatürk Caddesi’ndeki sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Lider Muhittin Böcek, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’e eşlik ederek asfalt gruplarına hayırlı olmasını diledi.

BÜYÜKŞEHİR GRUPLARI 19 İLDE CİDDİ ÇALIŞIYOR

Asfaltlama çalışması yapan heyet ile sohbet eden Lider Muhittin Böcek, Büyükşehir gruplarının Antalya’da farklı noktalarda altyapısını tamamladıkları yolların asfaltlama çalışması yaptığını kaydetti. Gruplarımızın Döşemealtı’nın en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi’ni sıcak asfaltla kapladığını söyleyen Lider Muhittin Böcek, “2.4 kilometrelik yolda çalışma yapılıyor. 9 bin ton sıcak asfalt kullanıyoruz. Bu yolun 15 milyon TL’lik maliyeti var. Büyükşehir Belediyesi olarak Döşemealtı Belediye Başkanımız Turgay Genç ile birlikte vatandaşa verdiğimiz sözleri birer birer yerine getiriyoruz. Bu yolun tüm Döşemealtı hemşehrilerine hayırlı olmasını diliyorum. Emeklerinden dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma ve Turgay Başkanıma teşekkür ediyorum.”

TURGAY, GENÇ’İ OFİSİNDE ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Muhittin Böcek daha sonra Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret etti. Lider Böcek, Turgay Genç ile ofiste bir süre sohbet ederek ağırladığı için teşekkür etti. Daha sonra Yeşilbayır Mahallesi Yeni Mescid’de yaz kursunu tamamlayan öğrencilerle Lider Böcek buluşmaya geldi. Lider Muhittin Böcek, öğrenciler ve aileleri ile sohbet ederek kursu tamamlayan öğrencileri tebrik etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberomerli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu