Haber

Başkan Altay, Eski Belediye Çevresindeki İş Merkezlerinde Esnafla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, kentin değerli ticaret merkezlerinden biri olan eski belediye çevresindeki iş merkezlerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, eski belediye çevresinde bulunan iş merkezlerindeki esnafları ziyaret etti.

Bu iş merkezlerinin Konya’da ticaretin ve alışverişin kalbinin attığı en değerli merkezler arasında yer aldığına değinen Önder Altay, Konyalı esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sohbet etme fırsatı bulduklarını söyledi.

Konya’nın 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği seçimlerinde her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na büyük destek verdiğinin altını çizen Önder Altay, “Seçimler ikinci turda olsa da seçimler 2. 28 Mayıs’ta Konya halkının desteğiyle gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanımızı bu kez daha güçlü bir şekilde yeniden seçeceğimizden şüphem yok. Konya olarak en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Üreterek ve istihdam sağlayarak şehrimizin kalkınmasına katkıda bulunan ve desteğini her zaman sürdüren tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu