Yaşam

Arzum Onan, 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile boşanma kararı aldığını açıkladı.

27 yıl önce evlendi ve dergi Dünyanın örnek çiftleri arasında gösterilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un evliliklerinde kara bulutların dolaştığı ve boşanma kararı aldıkları iddia edildi. Daha önce yaptıkları açıklamayla evliliklerinde sorun yaşadıklarını doğrulayan Onan, bugün yeni bir paylaşım yaparak kötü haberi verdi.

29 MAYIS’TA BOŞANIYORLAR

Mehmet Aslantuğ’dan psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle boşandığı iddia edilen Arzum Onan, 29 Mayıs’ta Instagram hesabından eşiyle bir fotoğraf yayınlayarak boşanacaklarını açıklamıştı. Kendilerine yönelik psikolojik şiddet tezlerini reddeden Onan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Açıkça söylüyorum bazılarının vicdanı yok. Sırf çıkarları için Mehmet’i tanımakla neredeyse bir ömür geçirdim. Tutarlı, saygılı, duyarlı, son derece çirkin bir yalanla Mehmet’i, içinde konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar. Ancak ben bunu çok nazik bir üslupla anlatmaya çalıştım.”

“MEHMET BOŞANMAK İSTEDİ, DAVAYI BEN AÇTIM”

‘Yaklaşık 30 yıldır sevdiğim adam’ değil ‘psikolojik şiddet, her zaman yanımda olan ve bana destek olan kişilik, bu tür iftiraların malzemesi olmayı asla hak etmiyor’ dedim. Boşanma sürecini; oğlumuza, sevdiklerimize ve sevdiklerimize ek bir duygusal yüke dönüşmesin diye bu şekilde tanımladım.Zamanında gelinen aşamada boşanmayı talep eden Mehmet oldu.Böyle olacağına karar verdik. dava sürecini başlatmam için daha seviyeli bir yaklaşım.29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu saçma sapan tartışmalar açıkça kötü niyet içeriyor ve bir amaç için yapılıyor.Daha önce de paylaştığım gibi; her bağlantının sahip olduğu bir yorgunluktan geçmek/ zamanla yaşanabilir; Birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin nerede durduğunu değiştirmeyecek! Sevgilerle, sakince…”

Arzum Onan’ın paylaşımına Pınar Altuğ, Ceyda Düvenci ve Serkan Altunorak gibi isimlerden yorum gelirken Mehmet Aslantuğ sessizliğini koruyor.

gomecajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu