Haber

AK Partili Karaaslan’dan Regaip Kandili mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Karaaslan yaptığı açıklamada, rahmet, mağfiret ve rahmet iklimi olan kutsal üç aylara ve onu manevi huzuruyla kuşatan Regaip Kandili’ne bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Regaip Kandili’nin de içinde bulunduğu mübarek dönemi insani özelliklerin artmasına, dayanışma ve kardeşlik duygularının pekişmesine vesile olarak gördüklerini belirten Karaaslan, “Düşmanlığın ve çirkin saldırıların olduğu bir dönemden geçiyoruz. Kalpleri hak ve hakikate kapalı olanların İslam’a ve Müslümanlara karşı mücadelesi devam ediyor. İnsanlığı doğru yola davet ediyoruz. Türkiye olarak dinimize, İslam’a ve mukaddesatımıza yönelik alçakça hareketler, pervasız saldırılar ve nefret dolu hatalar ile kararlılıkla mücadele ediyoruz. kitap, Kur’an. Mukaddes değerlerimize yönelik saldırıları en şiddetli şekilde kınıyor, bu karanlık zihniyetlere izin vermeyeceğimizi ifade ediyoruz.”

Karaaslan, bu mübarek aylarda yapılacak dualarla insanlığın karşısına çıkan tüm zorlukların üstesinden geleceğine yürekten inandığını vurgulayarak, “Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek dönemde ülkemizin gayreti ve gayreti devam ediyor. Farklı cepheler başarı ile sonuçlanacak, milletimizin huzuru, milletimizin huzuru, sınır içinde ve ötesinde canı pahasına mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimizin, ülkemizin zaferi için ellerimizi göğe kaldırıyoruz. tüm vatandaşlarımızın, aziz milletimizin ve İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutlar, bu müstesna gecenin insanlığın hidayetine, huzuruna ve esenliğine vesile olmasını dileriz.” sözlerini kullandı.

haberyedisu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu