Haber

AK Parti’den İnan’dan Bayraklı Şehir Hastanesi açıklaması

AK Parti İzmir Milletvekili Eyüp Kadir İnan, Bayraklı Şehir Hastanesi’nde tüm hazırlıkların tamamlandığını ve kısa süre içinde sağlık hizmeti verilmeye başlanacağını bildirdi.

MHP İl Başkanı Veysel Şahin ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Furkan Katmerci ile birlikte Bayraklı Şehir Hastanesi’ni ziyaret eden İnan, birimler ve servisleri gezerek yetkililerden bilgi aldı.

İnan, yaptığı açıklamada, hastanenin her yerini inceleme fırsatı bulduğunu belirterek, “Son teknoloji tıbbi cihazlarla dolu dev bir sağlık kompleksi. Hastanemiz, büyük bir bilim merkezi ve dev bir laboratuvarı andırıyor. Ziyaretimiz sırasında hastanemizde tüm çalışmaların ve hazırlıkların bittiğini gururla gördük.İzmir’in hizmetinde.” terimleri kullandı.

Bayraklı Şehir Hastanesi’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir’e yaptığı hizmetlerin en güçlü simgesi olduğunu belirten İnan, şunları kaydetti:

“Hastanemiz şehrimize gösterilen saygının ve değerin bir göstergesidir. Cumhurbaşkanımızın ‘en büyük hayalim’ dediği şehir hastanelerinin en özeline isim vermiş olması da bunun ispatıdır. Çok mutluyuz. İzmirli vatandaşlarımızın sağlıkta devrim niteliğinde bir hizmet aldığını, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

haber-arpacay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu