Yaşam

Acun Ilıcalı, oyundaki isteksiz tavrından rahatsız olan Merve’yi diskalifiye etti.

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde beklenmedik bir diskalifiye yaşandı. Dokunulmazlık oyununda Merve’nin halinden rahatsız olan Acun Ilıcalı sert sözlerle eleştirdi ve diskalifiye etti.

Sevdiğini özlediği için gönülsüz oynadı

Merve’nin dokunulmazlık oyununda isteksiz tavrı ve takımını kaybetmesinden bahseden Ilıcalı, Survivor tarihinde bu durumun çok nadir yaşandığını söyledi. Survivor Merve’nin sevgilisini özlediği ve ateş etmediği için isteksizce yarışmada oynadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Merve’nin yarışmacı arkadaşlarıyla vedalaşmasına bile izin vermeden ada meclisinden ayrılması gerektiğini söyledi.

“DOSTLARINIZI SÖYLEMEDEN BIRAKABİLİRSİNİZ”

Yarışmacının tavırlarını sert bir şekilde eleştiren Ilıcalı, “Şaşırdım. Bunu yapanı görmedim mesela, biliyor musunuz? Bugün yaşananlar Survivor’da çok ender göreceğimiz bir olay bence. Bencil olmamalısın.Kendini düşünemezsin.”Genellikle nasıl bir insansın? Ama bir şeyi kaçırdım. Kendime ders vermeyi özledim. Arkada o meşale var! Onu almana gerek yok. Çok teşekkür ederim. Survivor’a renk kattın, artık arkadaşlarınla ​​vedalaşmadan gidebilirsin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu